Betanított munkás (Víztermelő Üzem) állásajánlat

Állásajánlat nyomtatása

Miben számítunk rád?

  • A Debreceni Vízmű Zrt. üzemeltetésében lévő víztermelő telepek és vízellátó-rendszerek épületeinek, berendezéseinek, vezetékeinek, eszközeinek állagmegóvása, karbantartása, javítása, üzemelési feladatok ellátása.
  • A munkaterületen a vezető szerelő által kiadott munkafeladatok elvégzése.
  • Feladattól függően víztoronyban (magasban), terepszint alatt (mélyben) és tartályban (zárt térben) történő munkavégzés.
  • Zöldterületek karbantartása (gépi fűnyírás, kaszálás).
  • Munkavégzés helye: Debrecen, Benczúr Gy. utca.

Mire van szükséged a sikerhez?

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • 8 általános iskolai bizonyítvány

Örülünk, ha ezzel is rendelkezel, de nem feltétel:

  • Szakmunkás bizonyítvány.
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Debreceni lakhely.
  • Nehézgépkezelői-, gépkezelői végzettség.

Miért válassz bennünket?

  • Pontos kiszámítható bérfizetés, béren kívüli juttatások, teljesítmény megbecsülése
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál, biztos szolgáltatási tevékenységben
  • Szervezet fejlődésével teljesítményérdemek alapján előmeneteli lehetőség
  • Munkába járás költségeinek támogatása