Karbantartó szakmunkás (Víztermelő Üzem) állásajánlat

Állásajánlat nyomtatása

Álláshirdetés

Debreceni Vízmű Zrt.: A regionális ivóvíz szolgáltató

Legyél Te is sikereink részese: Karbantartó szakmunkásként!

Miben számítunk rád?

  • A Debreceni Vízmű Zrt. üzemeltetésében lévő víztermelő telepek és vízellátórendszerek épületeinek, gépészeti és technológiai berendezéseinek, vezetékeinek, eszközeinek állagmegóvása, karbantartása, javítása, üzemelési feladatok ellátása.
  • Kiadott munkák, feladatok maradéktalan elvégzése.
  • A munkaterületen a vezető szerelő által kiadott munkafeladatok elvégzése.
  • A Víztermelő üzem összes munkafolyamatában való részvétel utasítás szerint.
  • Víztoronyban (magasban), terepszint alatt (mélyben) és tartályban (zárt térben) történő munkavégzés.
  • Munkavégzés helye: Debrecen, Benczúr Gy. utca

Mire van szükséged a sikerhez?

  • Szerkezet lakatos vagy géplakatos, vagy csőszerelő szakirányú szakmunkás végzettség
  • Esztergályos ismeretek és gyakorlat
  • Ív és lánghegesztő gyakorlat
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság, kreativitás, felelősségtudat
  • Szakmai tapasztalat karbantartói munkakörben

Örülünk, ha ezzel is rendelkezel, de nem feltétel:

  • Emelőgép kezelő, targoncavezető képesítés, BE kategóriás jogosítvány
  • CO, AWI, PE hegesztő tudás
  • Gépészeti alapismeretek
  • Debreceni lakhely

Miért válassz bennünket?

  • Pontos kiszámítható bérfizetés, béren kívüli juttatások, teljesítmény megbecsülése
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál, biztos szolgáltatási tevékenységben
  • Szervezet fejlődésével teljesítményérdemek alapján előmeneteli lehetőség
  • Munkába járás költségeinek támogatása