Belső ellenőrzési és folyamatmenedzsment koordinátor állásajánlat

Állásajánlat nyomtatása

A Debreceni Vízmű Zrt. pályázatot hirdet,

Belső ellenőrzési és folyamatmenedzsment koordinátor munkakör betöltésére,

debreceni központjába.

Képzettségi feltételek a jelentkezéshez:

  • Kizárólag a 22/2019. (XII.23.) PM rendeletben megfogalmazott szakmai követelményeknek megfelelően
  • Hasonló munkakörben szerzett 5 éves szakmai tapasztalat
  • Okleveles könyvvizsgáló képesítés és munkatapasztalat

A feladatokról:

  • A belső kontrollrendszer működésének, jogszabályoknak és szabályzatoknak való megfelelés vizsgálata, elemzés és értékelés, ajánlások megtétele a nemzetközi belső ellenőrzési standardok alapján
  • A vállalat folyamat-szabályzatainak felülvizsgálata, aktualizálása, új folyamatok esetén szabályzat készítése
  • Belső auditok elvégzése a jogszabályok és szabványok alapján
  • A tudomására jutott jelentős kockázati veszélyeztetettségről, eseményről, kontrollhiányosságról a társaság vezetőjének azonnali tájékoztatása
  • Szervezeti integritást sértő események feltárása és kivizsgálása
  • Az egyes folyamatok fejlesztési lehetőségeinek keresése
  • A közép, - és felsővezetők segítése a belső ellenőrzési, integritási folyamatoknak való megfelelésben
  • Utóellenőrzés végzése az intézkedések nyomon követése érdekében
  • Kockázatelemzés készítése a működési környezetben és belső kontrollrendszerében rejlő kockázatokról

Ami előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • Word és Excel magas fokú ismerete és gyakorlati alkalmazása

Keresett kompetenciák:

  • Kiváló szintű kommunikációs készség szóban és írásban
  • Rendszerszemlélet, pontosság
  • Szervezőkészség, fejlett analitikus képesség
  • Kompetencia határok felismerése

Amit kínálunk:

  • Pontos kiszámítható bérfizetés, teljesítmény alapú prémium, cafetéria, kedvezményes vállalati üdülési lehetőségek
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Munkába járás költségeinek támogatása
  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál, biztos szolgáltatási tevékenységben
  • Szervezet fejlődésével teljesítményérdemek alapján előmeneteli lehetőség