Bérszámfejtő állásajánlat

Állásajánlat nyomtatása
A Debreceni Vízmű Zrt.
BÉRSZÁMFEJTŐ munkakör
betöltésére keres munkatársat.

Ellátandó feladatok:
Munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések számfejtése, adatok ellenőrzése, szükség szerinti javítása;
Havi jelentések összeállítása, bevallások készítése;
Havi adatszolgáltatás ellenőrzése, könyveléssel egyeztetése;
teljes körű tb. ügyintézés – kifizetői feladatok ellátása;
Letiltások, családi- adó és személyi kedvezmények rögzítése;
Ki-, és belépő munkavállalók adatbejelentése, valamint a biztosítási jogviszony szüneteltetésének bejelentése a NAV felé;
Adott cég munkavállalói állományához kapcsolódó teljes körű ügyintézés;
Együttműködés a társ osztályokkal (pénzügy, számvitel).

Elvárások:
Legalább középfokú iskolai végzettség, szakirányú közép- vagy felsőfokú képesítés;
Nagyvállalatnál, kifizető helyen szerzett legalább 2 év gyakorlat bérszámfejtés, tb ügyintézés területén;
Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete;
Ügyfélközpontú hozzáállás (munkavállalók kérdéseinek megválaszolása);
Precíz, rugalmas személyiség, jó elemző és problémamegoldó képesség;
Magas szintű számítógépes használat (különösen Excel és Word).

Amit kínálunk:
Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
Pontos, kiszámítható bérfizetés, cafetéria és egyéb juttatások;
Összetartó csapatmunka;
Folyamatos szakmai fejlődés támogatása;
Hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál;
Rugalmas munkarend;
Munkavégzés helye: Debrecen, belváros.